Vi värdesätter din integritet
Vi använder cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att klicka godkänn tillåter du att vi använder cookies. Välj inställningar.
Kontakta Colligo

Vill du komma i kontakt med oss?

Hitta kontaktuppgifter till din handläggare nedan eller lämna en intresseanmälan för att jobba med oss så hör vi av oss inom kort!

Välj avdelning

Våra handläggare för sjuksköterskor

Hos Mikael hittar ni en go och glad person som gärna spenderar sin fritid hos nära och kära i hemstaden Arboga när tillfälle ges!
Mikael Ivarsson
Operativ chef
mikael.i@colligo.se
Felicia älskar att testa nya restauranger och att äta- & laga god mat! Hade Felicia fått bestämma så hade livet varit en musikal.
Felicia Heller
Personalansvarig
felicia.h@colligo.se
Jennelie är kontorets djurvän som älskar planering! När hon inte är på kontoret tycker hon om att upptäcka nya restauranger med vänner.
Jennelie Lodin
Utbildnings- och rekryteringsansvarig
jennelie.l@colligo.se
Anna är en hundtokig och social person som gillar att träffa nya människor! På fritiden uppskattar hon löpträning och resor.
Anna Allert
Kund- och konsultansvarig
anna.a@colligo.se
Martin är en social och glad kille med rötter ifrån Dalarnas djupa skogar. Han gillar att sjunga, ta långpromenader och laga god mat ihop med familj & vänner!
Martin Larsson
Kund- och konsultansvarig
martin.l@colligo.se
Jennelie är uppvuxen i vackra Sigtuna och älskar att träffa nya människor. Sin lediga tid spenderar hon gärna tillsammans med sina två islandshästar.
Jennelie Hedman
Kund- och konsultansvarig
jennelie.h@colligo.se
Aydin är en fotbollsfantast som alltid har nära till skratt. Sin lediga tid spenderar han gärna tillsammans med sin familj och släktingar hemma i Eskilstuna.
Aydin Pirgholizadeh
Kund- och konsultansvarig
aydin.p@colligo.se
Agnes är en glad tjej med humor som älskar att unna sig livets goda! Fritiden spenderar hon gärna i naturen med sina nära och kära.
Agnes Andersson
Kund- och konsultansvarig
agnes.a@colligo.se
Hos Hugo hittar ni en lättsam och spontan kille med rötterna ifrån Östergötland. Fritiden förgylls ofta med diverse olika bollsporter, om inte spenderas den gärna med nära och kära!
Hugo Anderö
Kund- och konsultansvarig
hugo.a@colligo.se
Marie är en glad tjej från Stockholms söderort. På sin fritid tar Marie gärna långa promenader, umgås med sina vänner eller tittar på filmer/serier.
Marie Åhlén
Kund- och konsultansvarig
marie.a@colligo.se
Nora-Lisa är en glad Gävletjej med hjärtat i Hälsingland. När hon inte är på kontoret spenderar hon alldeles för mycket tid och pengar på sin nyfunna passion i livet; fiske!
Nora-Lisa Ferm
Kund- och konsultansvarig
nora-lisa.f@colligo.se
Gustav är en lättsam gotlänning som gärna beger sig ut på långa cykelturer när han är ledig.
Gustav Lyttkens
Kund- och konsultansvarig
gustav.l@colligo.se
Ebba är en lugn person som gärna går ett extra steg för att göra folk glada. När hon inte är på kontoret älskar hon att testa nya roliga recept – gärna med vänner och familj.
Ebba Mademyr
Kund- och konsultansvarig
ebba.m@colligo.se
Elin är en glad smålänning! På fritiden gillar hon att lägga tid på att umgås med djur, och att laga/äta mat.
Elin Tapper
Kund och konsultansvarig (föräldraledig)
elin.t@colligo.se

Våra handläggare för läkare

Patrik har ett intresse för musik och spenderar mycket tid med att lyssna på nya talanger på youtube! Han är en fena på allt som har med IT och teknik att göra.
Patrik Koluman
Verksamhetsansvarig
patrik.k@colligo.se
Magdalena gillar att skratta, skämta och bjuder mer än gärna på sig själv! Hon spenderar även mycket tid på att laga och äta god mat med sina vänner.
Magdalena Fevgidis
Personalansvarig (föräldraledig)
magdalena.f@colligo.se
Viktor är på 2,05m kontorets främsta hyllplockare. Innan Colligo gjorde han karriär inom handboll på hög nivå.
Viktor Lundberg
Kund- och konsultansvarig
viktor.l@colligo.se
William är en lättsam kille som sällan blir upprörd, han är också lite av en spelnörd
William Wördner
Kund- och konsultansvarig
william.w@colligo.se
Josefin har tidigare bott i Australien och umgåtts med kängurur och koalor. Hon gillar inte att dricka läsk men älskar att äta choklad.
Josefin Bradaric
Kund- och konsultansvarig
josefin.b@colligo.se
Leo är en sportig och social person som brinner för både hockey och fotboll. Fritiden spenderas ofta med att kolla på matcher med kompisar. Utöver sin kärlek för sport leker Leo gärna hemmakock.
Leonardo Larsson
Kund- och konsultansvarig
leonardo.l@colligo.se
Adam Skeppmark
Kund- och konsultansvarig
adam.s@colligo.se
Josefine Björklund
Kund och konsultansvarig
josefine.bjorklund@colligo.se

Administration och ekonomi

Hos Pontus hittar ni en glad person med en norrländsk humor av rang! Han spenderar gärna sin fritid på gymmet.
Pontus Isaksson
Hos Lisa hittar ni en spontan och positiv person som gärna spenderar sin fritid på träning och hälsa!
Lisa Lindgren
Ludwig tycker mycket om att mingla runt med människor, och han spelar gärna squash på fritiden!
Ludwig Jernberg
Upphandlingsansvarig
ludwig.j@colligo.se
Petter är vår expert på siffror och en person som kan lite om allt! Han har många intressen, men sömn är inte ett av dem.
Petter Svensson
Lovisa är en ständig väderoptimist och den enda på kontoret som jublar när det snöar! När hon inte är på kontoret befinner hon sig gärna i skidbacken.
Lovisa Olsvik
Alexander Jastrzabek
Marknadsföringsansvarig
alexander.j@colligo.se
Hanna Rune
Ekonomiassistent och Marknadsföring
hanna.r@colligo.se
Malvina Porsmyr
Bemanningsassistent
malvina.p@colligo.se
Alexandra Burholm

Colligo Academy

Hos Pontus hittar ni en glad person med en norrländsk humor av rang! Han spenderar gärna sin fritid på gymmet.
Pontus Isaksson
Sebastian Straaten
Ebba är en lugn person som gärna går ett extra steg för att göra folk glada. När hon inte är på kontoret älskar hon att testa nya roliga recept – gärna med vänner och familj.
Ebba Mademyr
HLR-ansvarig
ebba.m@colligo.se